Editor, Bureaucrats, Administrators
559
edits
(added Windows links) |
|||
Line 65: | Line 65: | ||
|[https://github.com/openzfsonosx/zfs Source] | |[https://github.com/openzfsonosx/zfs Source] | ||
|[https://github.com/openzfsonosx/zfs/issues Issues] | |[https://github.com/openzfsonosx/zfs/issues Issues] | ||
|- | |||
| '''OpenZFS on Windows''' | |||
|[https://openzfsonwindows.org/ Webpage] | |||
|[https://github.com/openzfsonwindows/ GitHub] | |||
|[https://github.com/openzfsonwindows/ZFSin/issues GitHub] | |||
|} | |} | ||