Editor, Bureaucrats, Administrators
1,155
edits
Line 49: | Line 49: | ||
| 9AM-10AM PST ([http://www.timeanddate.com/worldclock/converted.html?iso=20131212T09&p1=137&p2=0 17:00 UTC]), January 29th, 2014 | | 9AM-10AM PST ([http://www.timeanddate.com/worldclock/converted.html?iso=20131212T09&p1=137&p2=0 17:00 UTC]), January 29th, 2014 | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=GvCqOyDa1W8&list=PLaUVvul17xSegxJjny2Gz85IgIyq9wu8n video] | | [http://www.youtube.com/watch?v=GvCqOyDa1W8&list=PLaUVvul17xSegxJjny2Gz85IgIyq9wu8n video] | ||
|- | |||
| Everything OpenZFS | |||
| Justin Gibbs | |||
| 9AM-10AM PDT ([http://www.timeanddate.com/worldclock/converted.html?iso=20150402T09&p1=137&p2=0 17:00 UTC]), April 2, 2015 | |||
| | |||
|} | |} | ||