Editor
241
edits
m |
Grahamperrin (talk | contribs) m (Alphabetical order.) |
||
Line 131: | Line 131: | ||
| L | | L | ||
| None | | None | ||
|- | |||
| [[User:awreece | Alex Reece]] | |||
| Delphix | |||
| | |||
| small bug fixes | |||
| local | |||
| M | |||
| No marinera | |||
|- | |- | ||
| [[User:kritter | Karyn Ritter]] | | [[User:kritter | Karyn Ritter]] | ||
Line 163: | Line 171: | ||
| M | | M | ||
| none | | none | ||
|- | |- | ||
| [[User:gwilson | George Wilson]] | | [[User:gwilson | George Wilson]] |