Editor
90
edits
Line 69: | Line 69: | ||
| flying in from Atlanta ~Monday - Thursday (TBD) | | flying in from Atlanta ~Monday - Thursday (TBD) | ||
| ? | | ? | ||
| none | |||
|- | |||
| [[User:max | Max Grossman]] | |||
| Delphix | |||
| | |||
| 3 months so far, still so much to learn... | |||
| Local | |||
| M/L | |||
| none | | none | ||
|} | |} |