Editor, Bureaucrats, Administrators
1,155
edits
Line 57: | Line 57: | ||
| Lunch | | Lunch | ||
|- | |- | ||
|valign="top"|1:00pm - 3:00pm | |valign="top"|1:00pm - 1:30pm | ||
| Discussion session: Community Management (lead by Karyn Ritter) | |||
|- | |||
|valign="top"|1:30pm - 3:00pm | |||
| Discussion sessions | | Discussion sessions | ||
|- | |- |