Editor, Bureaucrats, Administrators
1,155
edits
Line 80: | Line 80: | ||
| Breakfast | | Breakfast | ||
|- | |- | ||
|valign="top"|9:30am - | |valign="top"|9:30am - 10:00am | ||
| Discuss Hackathon ideas & form teams | |||
|- | |||
|valign="top"|10:00am - 12:30pm | |||
|Hackathon | |Hackathon | ||
|- | |||
|valign="top"|12:30pm - 1:30pm | |||
|Lunch | |||
|- | |||
|valign="top"|1:30pm - 5:00pm | |||
|Hackathon | |||
|- | |||
|valign="top"|5:00pm - 5:45pm | |||
| Hackathon presentations | |||
|- | |- | ||
|valign="top"|6:00pm | |valign="top"|6:00pm |